/

Статті

Для того щоб досконало оформити місце поховання вашої близької людини, можна використовувати різні декоративні елементи. Сфера ритуальних послуг на сьогоднішній день пропонує багато можливостей. І вибір залежить від ваших уподобань та фінансових можливостей.Вази з граніту є найбільш затребуваними серед пропонованої різноманітності ритуальної декорації. Повністю оформлене місце поховання передбачає наявність красивого пам'ятника, огорожі і вази для квітів. Кращим матеріалом для вази вважається натуральний граніт. Він характеризується міцністю і не вимагає складного догляду. Його достатньо іноді..
Подвійні пам'ятники виробляють для поховань, які розраховані на двох осіб. Сучасні технології виготовлення і якісно оброблені матеріали дозволяють створювати меморіали різних конструкцій. Одним з найпоширеніших і затребуваних матеріалів завжди був і залишається натуральний камінь. Його природні властивості дають можливість зводити якісні споруди, які прослужать кілька століть.Подвійний пам'ятник, з економічної точки зору, досить вигідний. Його встановлення та виготовлення вимагають набагато менших фінансових витрат у порівнянні з установкою двох одинарних пам'ятників.Найчастіше такі пам'ятники..
Вибір одинарного пам'ятника з натурального каменю є практичним і зручним рішенням для увічнення пам'яті покійного. Його основною перевагою вважається площа займаної території, вона значно менша в порівнянні з подвійними меморіалами. Крім цього, сучасні технології дозволяють виготовити пам'ятник такої конструкції в будь-якому оформленні.Граніт і габро вважаються найкращими матеріалами, використовуваними в ритуальному виробництві завдяки своїм унікальним природним властивостям. До основних переваг цих матеріалів можна віднести:- екологічність;- високу щільність;- стійкість до зовніш..
Габро належить до породи магматичних мінералів і звичайно являє собою рівномірно-зернисту гірську породу, склад якої найчастіше визначається плагиоклазом (близько 50%) і піроксеном (близько 30%). Крім цього, до складу може входити олівіна (5%) і рогова обманка (5%). Завдяки привабливому зовнішньому вигляду і високій міцності цей камінь широко застосовується в декоративних і будівельних роботах. До основних переваг габро можна віднести наступні характеристики:1. Довговічність. Найчастіше перші ознаки старіння можна відзначити лише через 500 років використання. У народі його часто..
В Україні граніт габро видобувають на Букинському родовищі, яке розташоване в с. Буки Малинського району Житомирської області.Граніт габро має велику щільність, і однорідну структуру. Габро з Букинського родовища відрізняється глибоким чорним кольором з незначним блакитним відтінком.Букинський габро відмінно підходить для виготовлення різних ритуальних виробів, гранітних блоків, плит і т. д. Габро з Букінского родовища має низьке водопоглинання, а це значить, що він стійкий до низьких температур. Він відмінно підходить для шліфування та полірування, після яких відкривається справжня краса цьог..
Найбагатші родовища каменю в Україні знаходяться в Житомирській області. Там видобувають такі граніти як габро та лабрадоніти. Найпопулярнішим в ритуальній сфері є чорний габро з таких родовищ як  Шадурське, Олександрівське, Сліпчицьке, Іршицьке, Бистриївське. У м.Коростишів Житомирської області, що знаходиться неподалік, сконцентрована найбільша кількість каменеобробних підприємств, їх тут налічується більше сотні...
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)